KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 4663550

nr 466 3550

Blyerts

4st, sign.K.G c:a 21x16

Utrop:

100 kr

måndag 7 maj 2007
kl 16:47:57

Signe Persson-Melin (f. 1925)